KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16673048
nr 1667 3048
Birgitta Stenberg
(1932-2014), Sverige
Birgitta Stenberg (1932-2014) Signerad, akvarell, "Venus och Amor 11" motivets mått: 14x11 cm, yttermått inklusive ram: 30x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:18:19
3/12 19:19:04
4/12 12:37:25
9 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Birgitta Stenberg
Läs mer om Birgitta Stenberg